Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Olsi Bylyku - Lulet Jon Per Ty  (Feat. Mateus Frroku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19

Komente

1 🔥

29/02/2020

2020-02-29T18:42:36+00:00

Featuring

Mateus Frroku

Teksti:

Olsi Bylyku

Produksioni:

Joniad Banushi
Ref Mateus

Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Do t’ mor nuse nshpi{ dy here }
Do tmor nuse nshpi

Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Do tmor nuse nshpi. { 2 here }
Do tmor nuse nshpi

Olsi

Ajo o queen
Edhe pa grim
Trupin slif
fashion duket pa kombinim

Mos sum le pa komunikim
Zoni yt per mu eshte sherim
Une dhe ti dy
Ama nje zemer domethen kombinim

Dashnin jepma tkeqen hekma
Nuk po du hic se ca meno bota (2her)
Ndjenjat prekma puthjet jepmi
Krejt dashnia eshte e jona

REF Mateus

Lule plot per ty
Nona t'ka pelqy
Do t'mor nuse n'sh'pi { 2 here }
Do t'mor nuse n'sh'pi

Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Do tmor nuse nshpi. (2here)
Do tmor nuse nshpi

Olsi

U rritem rritem ne bashke u rritem
Njo nga njo cdo vit tu ta uru ditlindjen
Edhe pse zditem zditem Kurr su merzitem
Vec ondrra qe jana bashk i dit e pritem e pritem
Pak Edhe kete nat
Du qe ta shpreh se sa nihem me fat
Sillem mas teje per dit e per nat
se vec ti me pershtat mu
Me ty nina rehat
Edhe ket nat du qe ta shpreh se nihem me fat
Sillem mas teje per dit e per nat
se vec ti me pershtat tdu dhe kur je larg

Ref Mateus
Lulet Jan per ty
Nona tka pelqy
Dot mor nuse per shpi { 4 here }
Dot mor nuse per shpi


Ky tekst u dërgua nga Enis Caca17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet