Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Hallall (Feat. Eugena)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

[REF. Eugena:]
Hallall, tona i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Aaah-aaah

[Olsi Bylyku & Eugena:]
U bon dy net' t'u mendu
N'dhom vet e se kam kuptu, ah
A kam kalu, a m'ke kalu, bile edhe bom dru (Wouh)
Ulem po se përtyp lugën
Kujtimet ma ngecin bukën (Ah)
Prap' deja vu ftyra jote m'u përball, duke ta fry un' baluken
Se di pse m'dole prej plani, ëndrrat që kishim për money (Uoh)
Ngelëm dy, ky ishte fati
Fotot, kom thy aparatin (Aah-aah-ahh)
Bështy alkool se kom dy muj që nuk e lë gotën
Premtove botën, premtove besën, e mbyllëm portën (Hajde)

[REF. Eugena:]
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall

[Olsi Bylyku & Eugena:]
Ti e di dhimbje sa ke
Ti e di faje sa ke
Nuk e prit që kom me ik një dit' edhe nuk ka mo falje
Fjalët kan' fry, shpirtin ke shty
Urime për dashnin' që nale
Ngeli me dry, e gjitha u kry
Kujtimet nuk kthehen pedale
Tani çdo nat' po rrij mërzi edhe kujto
Si kena dal, si kena pi e si jena bo
Po pi raki, për melatonin, se gjumi s'na do
Dhe shoqet e din, tani po t'shohin se si je bo
Tani çdo nat' po rrij mërzi edhe kujto
Si kena dal, si kena pi e si jena bo
Po pi raki, melatonin, se gjumi s'na do
Dhe shoqet e din (Jaa-aaaj), tani po t'shohin se si je bo

[REF. Eugena:]
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që m'i bone, i ke hallall
Hallall, tona i ke hallall
Gjynahet që i bone, i ke hallall


Ky tekst u dërgua nga G35t1 / Arsi CenaOlsi Bylyku & Eugena Aliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/06/2023
Muzika: Olsi Bylyku & Hazy
Teksti: Olsi Bylyku & Eugena Aliu
Video Produksioni: Fullmoon Production
Mix&Master: Marenglen Boja
Director: The ClaudiaOlsi Bylyku - Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallall".
3. Video është e këngës "Hallall", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0