Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsi Bylyku - Si Ke Mujt? (Feat. Ronela Hajati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Refreni (x2)

Po si ke mujt, si ke mujt me m’lon
Naj dit ma t’mir nuk ke gjet amon

Po si ke mujt, si ke mujt me m’lon
Naj dit ma t’mir nuk ke gjet ti

Ronela:

Hajde thirri njerzt se po du me pi rakia
Sa jena perla, si kallxoj hallet e mia
Sot kena fejes, knon Kosova e Shqipnia
Bonu sikur mdo se kom ardh me bujt ke shpia

Gjuji lekt,baby gjuji lekt
Nuk po i them askujna qe pa plum po m’vret
Gjuji lekt,baby gjuji lekt
Do ti kthej dhuratat dhe unazen qe m’pret
Oh my baby

Refreni (x2)

Po si ke mujt, si ke mujt me m’lon
Naj dit ma t’mir nuk ke gjet amon

Po si ke mujt, si ke mujt me m’lon
Naj dit ma t’mir nuk ke gjet ti

Olsi:

Baby wake up,
Ti se din sa pija tu menu dashnia
Nuk em the se ku je
Vija vija ma shpejt se sa policia
T’du,
se t’kom pa qe lu
Mu,
a je tu m’kuptu
Sdu,
me ty mu largu
Jam tu kalu (Sara)
Baby ti ike-ike fajin mu ma le
Kam prit ma shum po dole bio-bionde
Ti pate zili po harrove ca kem ble
Kam prit ma shum po dole bio-bionde

Refreni (x2)

Po si ke mujt, si ke mujt me m’lon
Naj dit ma t’mir nuk ke gjet amon

Po si ke mujt, si ke mujt me m’lon
Naj dit ma t’mir nuk ke gjet ti

Ronela x Olsi (x2)

Per ty nuk jom pishmon
Veprove si the mrom
Tash mos gabo mem lon vet mu ani ani
Po mylla syt ma von
Do ta them emrin ton
Po der athere vec dance baby, dance baby


Ky tekst u dërgua nga #TokyoOlsi Bylyku
Featuring: Ronela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2023
Muzika: Ronela Hajati & Olsi Bylyku
Teksti: Ronela Hajati & Olsi Bylyku
Video Produksioni: Fullmoon Production
Prod: Do Drite Studio, Mb Music
Mix / Master: Marenglen Boja
Actor: Margent Caushaj
Directed By The Claudia=Olsi Bylyku - Si Ke Mujt?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ke Mujt?".
3. Video është e këngës "Si Ke Mujt?", por nuk këndohet nga Olsi Bylyku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olsi Bylyku:


Komente 0