Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Boka - Tak Tak, Ja Ben Porta (Feat. Reshit Boka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

aja jaaaa
aja jaaaa
aja jaaaa
aja jaaaa

rriki tak tak
ja bente porta
vogelushja ime rrin edhe degjon
(2x)

Me duart e saja
me hapi porten
dhe me buzkat e saja me puthi fort
(2x)

aja ja jaaaa (4x)

ref.
Po c'ben keshtu moj
bij e babait
e gjith bota flasin keq per ty
(4x)

Bobo kjo puthja
sa tingelloi
sa dhe babai brenda e degjoi
(2x)

Po cben keshtu moj
bij e babait
e gjith bota flasin keq per ty
(2x)

aja ja jaaa(4x)

ref.
O le te flasin
sa te pelcasin
ate qe dua un do ta marr
(4x)
Olta Boka
Featuring: Reshit Boka
Publikimi: 25/08/2010


Olta Boka - Tak Tak, Ja Ben Porta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tak Tak, Ja Ben Porta".
3. Video është e këngës "Tak Tak, Ja Ben Porta", por nuk këndohet nga Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente 0