Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Boka - Botë Për Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Fatet treten
Koha ecen
Pse nuk rri vec nje cast
Afer meje

Flake te reja
Betohem se kam dhene cdo gje qe kisha
Vec t'pervidhen
Diku e ti t'me gjeje

Ku do t'tjesh tani
Trishton kjo pamje nga qyteti
Ne mendje vetem ti po
Tani dhe dritat fiken
Ja dhe njerzit shkuan

(Ref)
Kjo s'eshte bota jone
Me thuaj
Cfar te bej tani
Me thuaj cfare ke pare
Ta di

Kjo s'eshte bote per ne
Ma thuaj t'pakten edhe ti
Mos m'thuaj qe ndjen mall tani

Flake te egra
Ju fryn era
Ne ket lagjen tone qe digjet e tera
Ta kam thene shpesh

Jo
Te lutem mos ki frike
Keto jan klithma
Dashni
E nuk jan predha

Cfare do besh tani
Kur krejt c'ka njeh eshte e rrenuar
Mos shko ti
Pse nuk rri
Mbi kete germadhe te flem ne qiell te hapur

(Ref) (×2)
Kjo s'eshte bota jone
Me thuaj
Cfar te bej tani
Me thuaj cfare ke pare
Ta di

Kjo s'eshte bote per ne
Ma thuaj t'pakten edhe ti
Mos m'thuaj qe ndjen mall tani


Olta Boka - Botë Për Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Botë Për Dy".
3. Video është e këngës "Botë Për Dy", por nuk këndohet nga Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

22
33

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente 0