Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Boka - Gaia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Paskam jetuar pa ty kot
Me ty me duket jeta plot
Arome parajse qenia jote
Te puth syckat mama jote
Gaia 2x

Nuk ka ne bote te dyte si ti
Me syte si qielli ime bije
Je melodi e zemres time
Je e perkryer pa gabime
Gaia 2x

Ref:
Je parajse e shpirtit tim
Floket e tua dielli im
Sa kam pritur te te mbaj keshtu ne krahe

Tani fle ne gjoksin tim
Je nektar e je sherim
Je bekimi qe me dhe emrin mama

S’ka fjale te te tregoj sa shume une ty te dua
Ti erdhe ne kete bote si dhurate per babin e per mua

Cdo mengjes me ty i bardhe
Ma zgjat jeten me nje fjale
Perqafome edhe njehere
Gushes tende t’i mbaj ere
Gaia 2x

Nuk ka ne bote te dyte si ti
Me syte si qielli ime bije
Je melodi e zemres time
Je e perkryer pa gabime
Gaia 2x
Olta Boka
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/07/2021
Teksti: Olta Boka & Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: Foxesfilm
Produksioni: Adrian Hila
Regjia: Edlira Baholli


Olta Boka - Gaia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gaia".
3. Video është e këngës "Gaia", por nuk këndohet nga Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta Boka:


Komente 0