Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta Dhe Elda Sadiku - Feste  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Lyra Fest 2016

Komente

Asnjë Koment

10/12/2016

2016-12-10T17:41:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feste" kënduar nga Olta Dhe Elda Sadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Olta Dhe Elda Sadiku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet