Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta & Olsa Miftari - Ditëlindja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

OLSA&OLTA
SHUME URIME PER TY,SHUME URIME PER TY,SHUME URIME,SHUME URIME,SHUME URIME PER TY SHUME URIME TE UROJME DITELINDJEN SOT FESTOJME GEZO SONTE PER SHUME MOTE GJITHE TE MIRAT E KSAJ BOTE
OLTA
GJITHANDEJ NE ZBUKUROJME DITELINDJEN SOT FESTOJME PLOT ME GAZ DHE ME JETE ENDRRA BEHET REALITET
OLSA
ERDHI ORA E SHIKON SHOKE E SHOQE JA KU JANE SA TE QESHUR PRANE E PRANE,GJITHE DHURATA NE TE KANE
OLSA&OLTA
SHUME URIME TE UROJME DITELINDJEN SOT FESTOJME GEZO SONTE PER SHUME MOTE GJITHE TE MIRAT E KESAJ BOTE 2
HERE.
OLTA
ERDHI,ERDHI EMBELSIRA NDJEJ QIRINJTE SA SHUME DESHIRA CILEN DO TA MENDOSH VALLE TE GJITHE KEMI RENE NE HALLE
OLSA
ERDHI,ERDHI EMBELSIRA NDJEJ QIRINJTE SA SHUME DESHIRA CILEN DO TA MENDOSH VALLE TE GJITHE KEMI RENE NE HALLE
OLSA&OLTA
3,2,1 EMBELSIREN PRITE TI
TE GJITHE QESHIN E KENDOJME DITELINDJEN TA UROJME GEZO SONTE PER SHUME MOTE GJITHE TE MIRAT E K'SAJ BOTE
SHUME URIME TE UROJME DITELINDJEN SOT FESTOJME GEZO SONTE PER SHUM MOTE GJITHE TE MIRAT E K'SAJ BOTE.


Ky tekst u dërgua nga MELISA DHE RINA MUSA MITROVICEOlta dhe Olsa Miftari
Publikimi: 15/11/2017
Orkestrimi: Naim Qukiqi
Video Produksioni: RGB Entertainment


Olta & Olsa Miftari - Ditëlindja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditëlindja".
3. Video është e këngës "Ditëlindja", por nuk këndohet nga Olta & Olsa Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta dhe Olsa Miftari:


Komente 0