Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta & Olsa Miftari - Ëndërra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


OLSA
NE ENDERR JAM NJE MELODI CDO NATE ME VJEN SI ME MAGJI.

OLTA
NE PENTAGRAM NJE SIMFONIK TINGUJ PLOT RITEM GJALLERI.

OLSA
ENDRRA IME NUK MBARON NGA FILLIMI PRAP FILLON TINGUJ RITEM DASHURI TE FALUN PA KUFI.

OLTA
ENDRRA IME NUK MBARON NGA FILLIMI PRAP FILLON TINGUJ RITEM DASHURI TE FALUN PA KUFI.

OLSA&OLTA
OOOLLLAAA.ME GITARE DHE KENGETARE NJE ORKESTER E RE E PAPARE SA MBARUAM CA,CA,CA MES OMBRELLE LA,LA,LA
ME GITARE DHE KENGETARE NJE ORKESTER E RE E PAPARE SA MBARUAM CA,CA,CA MES OMBRELLE LA,LA,LA OOOOLLLLAAAA.

OLSA
NJE VARG DHE PRAPE NJE POEZI,ENDRRA IME KA PLOT RISI

OLTA
NJE TAMBURET PER INSTRUMENT,DHE PER CUDI NJE DIRIGJENT.

OLSA
NGA DUETI TEK QYTETI U BE ENDERRA PREJ VERTETI KENGA JONE KUDU JEHON CDO FEMIJE E GEZON.

OLTA
NGA DUETI TEK QYTETI U BE ENDERRA PREJ VERTETI KENGA JONE KUDO JEHON CDO FEMIJE E GEZON.

OLSA&OLTA
OOLLAA.ME GITARE DHE KENGETARE NJE ORKESTER E RE E PAPARE SA MBARUAM CA,CA,CA MES OMBRELLE LA,LA,LA
ME GITARE DHE KENGETARE NJE ORKESTER E RE E PAPARE SA MBARUAM CA,CA,CA MES OMBRELLE LA,LA,LA
OOLLAA.


Ky tekst u dërgua nga FANSET E JUAJA MELISA DHE RINA MUSA MITROVICE.



Olta dhe Olsa Miftari
Publikimi: 12/07/2019
Orkestrimi: Naim Qukiqi
Video Produksioni: RGB Entertainment


Olta & Olsa Miftari - Ëndërra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndërra".
3. Video është e këngës "Ëndërra", por nuk këndohet nga Olta & Olsa Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta dhe Olsa Miftari:


Komente 0