Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olta & Olsa Miftari - Trending Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

OLSA
E NUK PO DU ME FOL E NUK PO DU ME MSU,NUK PO DU ME ARDH NUK PO DU ME SHKU.VEQ ME SHOQE T'MIJA UNE DO TE RRIJA NJEZET E KATER ME SHTATE.

OLTA
NUK PO DU ME EC E NUK PO NGEC NUK PO DU MU NDRU E NUK PO DUUU SPO DUUU VEQ ME SHOQE T'MIJA UNE DO TE RRIJA CDO DITE E CO NATE.

OLTA
ME SHOQE T'MIJA JAM ME E FORTE SE QE E DIJA.

OLSA
ME SHOQE T'MIJA JEMI SKUADER ANTI MERZIJA.

OLSA&OLTA
HAJDE NALE,NALE,NALE,NALE,NALE NALE,NALE TI.SHOKUN TJETER MOTER NALE TI SE TRENDING JEMI FANTAZI.NALE,NALE,NALE,NALE,NALE NALE,NALE TIII, PERSHENDETU ME MERZI SE TRENDING JEMI NUMER NI, HAJDE BASHKOHU KADALEE,SHOKUN TJETER MOTER NALE TII SE TRENDING JEMI FANTAZI NALE,NALE NALE,NALE,NALE PERSHENDETU ME MERZI SE TRENDING JEMI NUMER NI.

OLTA
E NUK PO DU ME FOL E NUK PO DU ME MSU NUK PO DU ME ARDH NUK PO DU ME SHKU.VEQ ME SHOQE T'MIJA UNE DO TE RRIJA NJEZET E KATER ME SHTATE.

OLSA
NUK PO DU NE TOKE E NUK PO DUU ME QIELL NUK PO DUU ME SHI E NUK PO DUU ME DIELL VEQ ME SHOQE T'MIJA UNE DO TE RRIJA GJATE,GJATE,GJATE,GJATE,GJATE.

OLTA
ME SHOQE T'MIJA JEMI SKUADER ANTI MERZIJA.

OLSA
ME SHOQE T'MIJA ESHTE QEJFI ESHTE MIQESIA.

OLSA&OLTA
HAJDE NALE,NALE,NALE,NALE,NALE NALE NALE TI SHOKUN TJETER NALE TI SE TRENDING JEMI FANTAZI.NALE,NALE,NALE,NALE,NALE NALE,NALE TII, PERSHENDETU ME MERZI SE TRENDING JEMI NUMER NI,HAJDE BASHKOHU KADALEE,SHOKUN TJETER MOTER NALE TII SE TRENDING JEMI FANTAZI NALE,NALE,NALE,NALE,NALE PERSHENDETU ME MERZI SE TRENDING JEMI NUMER NI.2 HERE.


Ky tekst u dërgua nga Melisa Dhe Rina Musa MitroviceOlta dhe Olsa Miftari
Publikimi: 04/09/2020
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Armend Rexhepagiqi
Video Produksioni: RGB Entertainment


Olta & Olsa Miftari - Trending
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trending".
3. Video është e këngës "Trending", por nuk këndohet nga Olta & Olsa Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olta dhe Olsa Miftari:


Komente 0