Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olti Ajeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Olti Ajeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Olti Ajeti & Olsa Ajeti marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Bendi Jonë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Benard Dervishi

Genc Ahmeti

Leart Avdiu

Nderim Sadriu

Art Abrashi

Ledion Sveçla

Blinor Bega

Yllnor Kurti

Donat Prelvukaj

Diellon Mustafa

Tags: Olti Ajeti


Komente mbi këtë artist