Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Olti Dedinca është një shkrimtar i vogël. Poezin e par e shkroi me 19/12/2017, Komuna Obiliq....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Hysen Lushtaku

Markelino Harizaj

Eljo Canka

Arsen Kurtashi

Lensi Gega

Bleonard Metalia

Florjan Curri

Albrim Isufi

Rilind

Flavio Hima


Tags: Olti Dedinca

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet