Olti Gega
Olti Gega
Olti Gega
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore qytetare
Olti Gega është këngëtar. Më datë 1 Shtator 2022, Olti Gega & Bujar Qamili publikojnë videoklipin "Flakë-Flakë". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Edi Balili, ndërsa tekstin e shkroi Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0