Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olti Hajdini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Olti Hajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Rruget E Selanikut". Më datë 6 Maj 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Dua Te Te Shikoj". Më datë 8 Qershor 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Shqiperi O Pike Loti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pellumb Plaka

Fatos Selmani

Bardhi Zdrava

Polo Nexhipi

Klajdi Topi

Cim Turtulli

Ramadan Kllorgji

Astrit Belba

Panajot Malaj

Rudin Misiri

Tags: Olti Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet