Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Olti Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Olti Marku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. Olti Marku ka studiuar per kanto edhe pse fillimet e tij me muziken datojne qe ne femijeri. Ajo zhvillon aktivitetin e tij artistik me se shumti ne muziken klasike, por pa iu shkeputur dhe asaj moderne. Në vitin 2005, Olti Marku merr pjesë në Ethet E Së Premtes 3. Në Nëntor 2008, Olti Marku merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Rob I Saj". Më datë 26 Gusht 2009, Olti Marku publikon videoklipin "I Vetem S'do Te Jem". Me këtë këngë, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Pepa

MIRUD

Ardi (Ardian Hasaj)

Berati

B-King

Emrah K

Shaban Rogaci

Mc Mitrovicali

Gzim Roci

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Tags: Olti Marku, Oltian Marku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet