Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Omar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Mars 2019, Omar publikon videoklipin "Te Shkon Mekati". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania Star Production. Më datë 2 Qershor 2019, Omar publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi. Më datë 28 Shtator 2019, Omar publikon videoklipin "Akull", në bashkëpunim me Griseldën. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bedri Ademaj

Xhemajl Orllati

Skenda

Nefail Ibrahimi

Novi

Musa Hasani

Gazmend Shala (Gaxi)

Lan Haradini

Lindi Baksi

Veton Kosova


Tags: Omar, Omar Mustafaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet