Omar
Omar
Omar
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Omar është këngëtar. Më datë 29 Mars 2019, Omar publikon videoklipin "Te Shkon Mekati". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania Star Production.

Më datë 2 Qershor 2019, Omar publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi.

Më datë 28 Shtator 2019, Omar publikon videoklipin "Akull", në bashkëpunim me Griseldën. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi.

Më datë 24 Mars 2020, Omar publikon videoklipin "Nona". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi.

Më datë 26 Prill 2020, Omar publikon videoklipin "Shkulma Zemren". Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga Gezim Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi & Samuel Kodra.

Më datë 20 Tetor 2020, Blenda publikon videoklipin "Sheqer", në bashkëpunim me Omar. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Sokol Koçi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0