A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Omar
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore moderne

Omar është këngëtar. Më datë 29 Mars 2019, Omar publikon videoklipin "Te Shkon Mekati". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Sokol Koçi. Videoklipi u prodhua nga kompania Star Production.

Më datë 2 Qershor 2019, Omar publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Sokol Koçi.

Më datë 28 Shtator 2019, Omar publikon videoklipin "Akull", në bashkëpunim me Griseldën. Muzika e këngës u punua nga Sokol Koçi, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Sokol Koçi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019