Më mbaj mend (për 1 muaj)

Omar - Te Shkon Mekati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si me ta thon un nuk e di
A je ti sot tjeter njeri
Zemra me qan kur nuk te kam un pran
Me nuk te njoh besom me nuk te njoh besom

Di me t thon se ke ndryshu
Sma do mo zemren spo don me kan me mu
Nuk kam faj se nuk me don
Ti kam plucu te tona ca po don ti mo

Te shkon mekati qe ti ke bo
Sot kujton e mos vajto
Ke gabu e bashk u ndam
Ke vajtu e me lot po qan
Omar
Publikimi: 29/03/2019
Muzika: Sokol Koçi
Teksti: Sokol Koçi
Orkestrimi: Sokol Koçi
Video Produksioni: Star Production


Omar - Te Shkon Mekati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Shkon Mekati".
3. Video është e këngës "Te Shkon Mekati", por nuk këndohet nga Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Omar:


Komente 0