Më mbaj mend (për 1 muaj)

Omerta - International Mc's (Feat. Stresi, G-UP, Mali-G & R.D.T)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

stresi

Zhemanafe femuxhop shkune pas e pa dy stop u la vy fis de py sa se dy hip hop
zhebla de ze zi de kezhy kap e fose me mafia te sa se sa tu zhu m'Albane stepamafu cilakap de py e tkopde zhile kape komu monami i futade za ne , se pala fe seldipy de mone e kute me mon album syi bjen makane ...

Jo se du me ofendu po ko po thojn se ke kpju kush tha? Se ke maru une sapo kam fillu diku diku me gjujt me shkel kto amatera se ju vjen era pedera sun dalin as te dera erdhi dera havera mopo ju vjen era albumi jem ka dal tash po mcelet dera
une kam lind me prish karriea deri diten qe vdes a e kupton ti o shoku se kjo esht rrug me stres..
Omerta
Featuring: G-UP, Mali G Grand Thugz, Stresi & R.D.T.
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2010


Omerta - International Mc's
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "International Mc's".
3. Video është e këngës "International Mc's", por nuk këndohet nga Omerta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Omerta:


Komente 0