Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ona - Ti Dhe Oksigjeni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Imagjinoj nje nate pa ty
kjo dhimbje me trazon
nje perqafim kerkoj tani
te lutem me pushto
Ne enderren time ti je mbret
fryme-marrje..jete
Imagjinoj nje jete pa ty...

Ref.....
Une dua te jem ku je ti
te ndjej une afer meje
ne cdo cast.
Una dua te lozim ne bashk
e vetmja une per ty.dua te mbetem
uen dua te zgjohemi me ty
Te ndjej aromen tende cdo moment
Kujtimet tona,zemra i tregon
te dua,vec ty une do te them...

Str.2
Ne enderren time ti je mbret
fryme-marrje..jete....

REF.....


Ky tekst u dërgua nga Edi..trOnanta Spahiu
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Ona - Ti Dhe Oksigjeni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Oksigjeni".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Oksigjeni", por nuk këndohet nga Ona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Onanta Spahiu:


Komente 0