Më mbaj mend (për 1 muaj)


Onat - Turist

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Turist".
3. Video është e këngës "Turist", por nuk këndohet nga Onat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Onat - Turist  (Feat. Marshall Jungle)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

26/02/2018

2018-02-26T17:00:05+00:00Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin

Jom bo turist
n'ket far bote shum t'prisht
veq pare klitoris
edhe tjeter kurgjo hiq
lej fore mos um tish
at unaz qe e ki n'gisht
kape shtine n'thob bi**h
me mu mos aktro turqisht
jaa na jena n'berlin
direkt n'berlin
edhe n'zvicer jena in
ti je jasht si kokain
plus pluhnin qe pe pin
osht veq kafetin
Gjith jom n'fitim
Bara boom bara bin

Refx2:
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin

Aaaa krejt ekipa n'turne
Aaaa krejt ekipa jon tu njeh
Aaaa krejt hejterat jom tum njek
Une jom tjeter planet
Shum fell e notoj
Kshyr qysh fluturoj
Zemer spo t'reptoj
Ti pe din une cka boj
Sa her qe un shtoj
Vi ti trefishoj
Pare n'deng i mar krejt
Bara boom bara bang

3x: Jom bo turist

Ref:
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin
Jom bo turist n'ven temin
Çdo 3 dit jom tu e ndrru venin


Ky tekst u dërgua nga Sabajeti
Më Shumë Këngë Nga Onat:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet