A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Wolves ➡ Ujqer

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Loreta Vrapi


Wolves

[Harry:]
I hear them calling for you
I hear them calling for you

[Liam & Louis:]
I feel the waves getting started
It's a rush inside I can't control
Your eyes keep pulling me in
I know, I know, I know
Your friends all talking 'bout me
They say I got no chance at all
Your fire is burning deep
In my soul, my soul, my soul

[Niall:]
I ain't up for debating
Ain't enough for the taking
You've got the whole shaking

[Harry:]
In the middle of the night when the wolves come out
Headed straight for your heart like a bullet in the dark
One by one, I gotta take them down
We can run and hide, ain't goin' down without a fight
I hear them calling for you
I hear them calling
In the middle of the night when the wolves come out
Headed straight for your heart
They come straight for your heart
I hear them calling for you
I hear them calling for you

[Liam, Niall & Louis:]
I keep on holding tight now
Cause your body's telling me don't let go
We are gonna be starting up trouble
I know, I know, I know
It's bringing my demons out
More than ever down
Your beauty could start a war
As you walk in the door

[Liam:]
I ain't up for debating
Ain't enough for the taking
We got the whole shaking

[Harry:]
In the middle of the night when the wolves come out
Headed straight for your heart
Like a bullet in the dark
One by one, I gotta take them down
We can run and hide, ain't goin' down without a fight
I hear them calling for you
I hear them calling
In the middle of the night when the wolves come out
Headed straight for your heart
They come straight for your heart
I hear them calling for you
I hear them calling for you

[Niall & Liam:]
I wish it wasn't true
But the whole world's tryna get a piece of you
And my heart keeps fighting in this battle of fools
Gotta make it through, gotta make it through

[Harry:]
In the middle of the night when the wolves come out
Headed straight for your heart
Like a bullet in the dark
One by one, I try to take them down
We can run and hide, ain't going down without a fight
I hear them calling for you
I hear them calling
In the middle of the night when the wolves come out
Headed straight for your heart
They come straight for your heart
I hear them calling for you
I hear them calling for you


Ujqer

Harry
une i degjoj ata duke thirrur per ty
une i degjoj ata duke thirrur per ty

Liam ,Louis
i ndjej po fillojne dallget
eshte nje versulje jashte qe une nuk mund ta kontrolloj
syte e tu jane ngulur tek une
e di e di e di
miqte e tu po flasin per mua
thane se une nuk kam asnje shans
zjarri yt te djeg thelle
ne shpirtin tim ,shpirti im,shpirti im

Niall
une nuk mund te debatoj
nuk jam mjaftueshem per te folur
ti me ke shkundur

Harry
ne mes te nates kur ujqerit dalin
te drejtuar nga zemra jote si nje plumb ne erresire
nje nga nje une do ti mposht
ne mund te vrapojme e te fshihemi por nuk mund te shkojme pa luftuar
une i degjoj ata duke thirrur per ty
ne mes te nates kur ujqerit dalin
te drejtuar nga zemra jote si nje plumb ne erresire
nje nga nje une do ti mposht
ne mund te vrapojme e te fshihemi por nuk mund te shkojme pa luftuar
une i degjoj ata duke thirrur per ty
une i degjoj ata duke thirrur per ty

Liam Niall Louis
te mbqaj te shtrenguar fort tani
sepse trupi jot me thot mos me ler
po hapim telashe
e di e di e di
eshte duke me nxjerre demonet jashte
me shume se kurre
bukuria jote mund te nise nje lufte
ashtu si ti ecentek dera

Liam

une nuk mund te debatoj
nuk jam mjaftueshem per te folur
ti me ke shkundur

Harry
ne mes te nates kur ujqerit dalin
te drejtuar nga zemra jote si nje plumb ne erresire
nje nga nje une do ti mposht
ne mund te vrapojme e te fshihemi por nuk mund te shkojme pa luftuar
une i degjoj ata duke thirrur per ty
ne mes te nates kur ujqerit dalin
te drejtuar nga zemra jote si nje plumb ne erresire
nje nga nje une do ti mposht
ne mund te vrapojme e te fshihemi por nuk mund te shkojme pa luftuar
une i degjoj ata duke thirrur per ty
une i degjoj ata duke thirrur per ty

Niall Liam
deshiroj te mos te jete e vertete
por e gjithe bota po mundohen te marin nje pjese nga ty
dhe zemra ime po lufton ne kete beteje budallenjsh
do ta bej te vertete do ta bej te vertete


Harry
ne mes te nates kur ujqerit dalin
te drejtuar nga zemra jote si nje plumb ne erresire
nje nga nje une do ti mposht
ne mund te vrapojme e te fshihemi por nuk mund te shkojme pa luftuar
une i degjoj ata duke thirrur per ty
ne mes te nates kur ujqerit dalin
te drejtuar nga zemra jote si nje plumb ne erresire
nje nga nje une do ti mposht
ne mund te vrapojme e te fshihemi por nuk mund te shkojme pa luftuar
une i degjoj ata duke thirrur per ty
une i degjoj ata duke thirrur per ty

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019