A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

One Direction - 18


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2014

2014-11-17T08:00:03[Harry:]
I got a heart
And I got a soul
Believe me I will use them both
We made a start
Be it a false one, I know
Baby, I don't want to feel alone

[Zayn:]
So kiss me where I lay down
My hands pressed to your cheeks
A long way from the playground

[Harry:]
I have loved you since we were 18
Long before we both thought the same thing
To be loved and to be in love
All I could do is say that these arms were made for holding you
I wanna love like you made me feel when we were 18

[Niall:]
We took a chance
God knows we tried
Yet all along, I knew we'd be fine

[Liam:]
So pour me a drink, oh, love,
Let's split the night wide open and we'll see everything
We can livin' love in slow motion, motion, motion

[Zayn:]
So kiss me where I lay down
My hands pressed to your cheeks
A long way from the playground

[All:]
I have loved you since we were 18
Long before we both thought the same thing
To be loved and to be in love
And all I could do is say that these arms were made for holding you, oh
And I wanna love like you made me feel when we were 18

[Niall:]
When we were 18
Oh, Lord, when we were 18

[Zayn:]
Kiss me where I lay down
My hands pressed to your cheeks
A long way from the playground

[Louis:]
I have loved you since we were 18
Long before we both thought the same thing

[Harry:]
To be loved and to be in love

[All:]
And all I could do is say that these arms were made for holding you
I wanna love like you made me feel when we were 18
I wanna love like you made me feel when we were 18
I wanna love like you made me feel when we were 18


Ky tekst u dërgua nga Lorena Vrapi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019