Më mbaj mend (për 1 muaj)

One T - Gina Montana (Feat. Melisa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ONE T
Ich bin albaner tu leviz me periuana Hamburg me shqiptar Tu pi
Purukubana Kerri Gjerman dhipi Gina Montana
Melisa
Ich bin Albana Tu leviz me periuana nhamburg me shqiptar tu pi purukubana kerri gjerman dhipi gina montana
ONE T
so legale


Ky tekst u dërgua nga NinaOne T
Featuring: Melisa Lleshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/06/2023
Teksti: One T & Melisa Lleshi
Produksioni: Dualvox
Orkestrimi: Dualvox
Mix & Master: Dualvox & Zzap
Video Produksioni: Enis Nishori
Mua & Hair: Meriton Bayrami
Styling: Ari The BrandOne T - Gina Montana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gina Montana".
3. Video është e këngës "Gina Montana", por nuk këndohet nga One T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga One T:


Komente 0