Më mbaj mend (për 1 muaj)

Onur Sagdani - Falëm Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kam një hall o zot i madh
Nuk po muj lotët me i ndal
Pom sheh dielli edhe hëna
Pse o zot si the nuk bona

Vetëm ti po ma din hallin
Fale sot kët gjunahqarin
Pasuria dhe lakmia
Kam jetu për qefe tmia

(Ref)
Falëm zot o zoti madh
Për ç'do tkeqe çdo gjynah
Rrugës tënde un jam ndal
Ditë të zeza më kan ardh
Falëm zot o zoti madh
Çdo ofsham që me ka dal
Zoti madh kto lot nuk ndalen
Ti je falës e do faljen

Shum pishman un jam ba
Që s'punova për Allah
T'kisha mujt kohën me kthy
Rrugën tënde kisha me hy

Vetëm ti po ma din hallin
Fale sot kët gjunahqarin
Pasuria dhe lakmia
Kam jetu për qefe tmia

(Ref)
Falëm zot o zoti madh
Për ç'do tkeqe çdo gjynah
Rrugës tënde un jam ndal
Ditë të zeza më kan ardh
Falëm zot o zoti madh
Çdo ofsham që me ka dal
Zoti madh kto lot nuk ndalen
Ti je falës e do faljen


Ky tekst u dërgua nga Dafina

Onur Sagdani - Falëm Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falëm Zot".
3. Video është e këngës "Falëm Zot", por nuk këndohet nga Onur Sagdani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Onur Sagdani:


Komente 0