Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oran G - Flak Qesim Na Mbret Records Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


go go go aaaaaaa
ooo na jemi ata qe jemi na
kejt e boj si bosa

ajeni ju ata qe ja vi qij nanen
o mangupa me dy
pedigre as ma i
mir as ma i keq

jemi sikur cernicali une jam
islam bllaca
se e kam une kasetofonin gejgster

f3
qaqa mijabasta kasetofonin e ka gejgster
qaqa mijabasta kasetofonin e kam gejgster


Ky tekst u dërgua nga Isa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Oran G
Publikimi: 11/03/2013


Oran G - Flak Qesim Na Mbret Records
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flak Qesim Na Mbret Records".
3. Video është e këngës "Flak Qesim Na Mbret Records", por nuk këndohet nga Oran G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oran G:


Komente 0