Orchid Trip
Orchid Trip

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja
  • Mbretëria e Bashkuar

Biografia

BIOGRAFIA: Orchid Trip është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Zhanri: Alternativ / Grunge / Punk Qenia shumëdimensionale e njohur ndonjëherë si mesedigent, që ka ekzistuar që përpara agimit të kohës, më në fund u bashkua në një entitet të vetëm të prekshëm (i njohur në këtë sistem diellor si Udhëtimi Orkide) në qytetin bregdetar të Anglisë Jugore të Brighton diku afër fillimit të shekulli 21. Që atëherë, ajo ka përmirësuar tendencat e saj të paimagjinueshme muzikore në tre forma të jetës humanoide që ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0