Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orges & Ockus Rockus Band - Shesh-Besh (Feat. Thomas Gansch)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Kohë të egra t'asaj kohe,
erë ndyshimesh pa drejtim,
revolucion me shumë mendime,
dhe sot një kaos që kërkon mjekim!

Mos luj Shesh - Besh,
se nuk ka më keq,
është pjellë e vjetër
e sistemit "PA EMËR!"

Kohë të egra t'asaj kohe,
kohë kur luej veç Shesh - Besh!

Shesh - Besh!


Orges & Ockus Rockus Band - Shesh-Besh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shesh-Besh".
3. Video është e këngës "Shesh-Besh", por nuk këndohet nga Orges & Ockus Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orges Toçe:


Komente 0