Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Orges & Ockus Rockus Band - Reggaeton Njeri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reggaeton Njeri".
3. Video është e këngës "Reggaeton Njeri", por nuk këndohet nga Orges & Ockus Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orges & Ockus Rockus Band - Reggaeton Njeri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Export - Import"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00

Fillon dita me një zvarritje,
me sy të enjtur që drita shumë keq i vret,
kalendari tregon " E PREMTE 13",
hej o çfarë tersi ka me qenë!

Superticioz se s'ka punë fare,
çdo gjë nga qielli pret të bjerë!
(e) Rrak e tak!... Ky realiteti,
që ze "BE" ditë për ditë për t'njëjtin "DREQ!"

Mjedisi:
Vaj, vaj, vaj, vaj,
vaj, vaj, vaj, vaj,
vaj, vaj, vaj, vaj,
vaj i kohës që po na trash! ... Vaj, vaj, vaj, vaj, vaj, vaj, vaj!

Ref.
Reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton njeri,
reggaeton, reggaeton, reggaeton, reggaeton i shekullit të ri!
Rrak e tak, rrak e tak, rrak e tak, rrak e tak, rrak e tak si një robot,
jo mos dëgjo ti "DREQIN" sipër që mashtron!

(hera e 2-të) --- „DREQIN“ që mashtron çdo ditë!"

Edhe koha të ha, të gëlltit si përbind'sh,
ata që sipër teje janë, të pijnë,
dhe "GOTA" jote plot tashmë u derdh,
dhe ti s'bën gjë tjetër, veçse rri, ... rri!


Më Shumë Këngë Nga Orges Toce:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet