Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orges & Ockus Rockus Band - Ters (U Fik Ene Cigarja, Pu!) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
Mos qoftë ditë e martë,
apo e premte 13,
kompleks prapanik,
që s'zhduket aq lehtë!

Ecën ters, apo mbet ters,
filozofi thjesht koti,
bakterie egoizstësh vjetërsuar,
në fund ke ti kontrollin!

U fik ene cigarja, pu!
U fik ene cigarja, pu!
Kur gjithçka ecën ters,
fiket ,‘ne cigarja, pu!
A2.
Mallkuar ditët ters,
sidomos kur t'thonë: "Paç fat!"
Hë! Mucha mierda &
Good luck!

Paç fat!Nuk kemi video për këtë këngë.


Orges Toçe
Publikimi: 01/12/2014


Orges & Ockus Rockus Band - Ters (U Fik Ene Cigarja, Pu!)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ters (U Fik Ene Cigarja, Pu!)".
3. Video është e këngës "Ters (U Fik Ene Cigarja, Pu!)", por nuk këndohet nga Orges & Ockus Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orges Toçe:


Komente 0