Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Orges & Ockus Rockus Band - Mjaft, Se U Qelb!

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft, Se U Qelb!".
3. Video është e këngës "Mjaft, Se U Qelb!", por nuk këndohet nga Orges & Ockus Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orges & Ockus Rockus Band - Mjaft, Se U Qelb!  (Feat. Martin Eberle)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Export - Import"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00

Shumë padrejt'si
gjithë ditën, natën
edhe kur gdhin'!

Monotoni
lajmesh, gazetsh
edhe TV-i!

Radio s'është në modë,
si një libër pa figura
jo, s'ka rëndësi!

Gënjeshtra me bisht,
që vijnë nga "lart"
si breshër dhe shi!
Ref.
Mjaft, mjaft, mjaft
se u qelb!
dhe keq, shumë keq
po vjen' erë!

Mjaft, mjaft, mjaft
se u qelb!
dhe keq, shumë keq
po vjen' erë!

Propagandë
për tu kamur
në pasuri!

Poshtë, shumë poshtë,
mos harro ti "QEN",
se njerëzit duan të marrin frymë!


Më Shumë Këngë Nga Orges Toce:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet