Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orges & The Ockus-Rockus Band - Pse Kështu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Str. 1 

Sa i fortë paska qën‘, njeriu
të durojë shum‘ dhimbje për të cilat shumë shtrenjt‘ pagon!

Str. 2

Në kët bot‘ të re kurizi i ësht‘ regjur,
nga kamzhiku i përditshëm ësht‘ mësuar të thot‘ gjiothmonë PO!

Bridge

A ja jaj, a ja jaj, PSE KËSHTU!
A ja jaj, aaaa ja ja jaj!

Ref:

 Joooo ooooo oooo ooo PSE KËSHTU! 
Joooo ooooo PSE KËSHTU!
Orges Toçe
Publikimi: 16/01/2020


Orges & The Ockus-Rockus Band - Pse Kështu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Kështu".
3. Video është e këngës "Pse Kështu", por nuk këndohet nga Orges & The Ockus-Rockus Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orges Toçe:


Komente 0