Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Orgesa Zaimi - "Leviz Me Mua"

Teksti origjinal i kenges

sa mendime,perseriten
dhe me duket se
nuk ka me asgje te re

zemra ime erdhi
koha qe te shohim tej
sa me larg nga ky vend

leviz me mua,se kte qe dua
mos hezito,dua qe
fort te vrapoj

merr dhe pak nuk
do te pendohesh oh joo
ja tek jam,nuk ke pse
te lodhesh,te lodhesh...

ti e di bota rotullohet
degjooo...

merr dhe pak se me
pas te ftohet...harrohesh tii...

sa mendime,perseriten
dhe me duket se
nuk ka me asgje te re

pse sme thua fjalt
e tua,e di une e di
afroooo...

merr dhe pak nuk
do te pendohesh oh joo
ja tek jam,nuk ke pse
te lodhesh,te lodhesh...

ti e di bota rrotullohet
degjooo...

merr dhe pak sa me
pas te ftohet...harrohesh tii...

merr dhe paak nuk
do't pendohesh...

merr dhe paak...nuk do t'
pendoheeesh,nuk do t'
pendoheesh...nuk do t' pendohesh oh joo..ja tek jam nuk ke pse te lodhesh,te lodhesh...ti e di bota rotullohet...degjo merr dhe pak se me pas te ftohet...harrohesh tii...
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019