A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Orgesa Zaimi - Horoskop


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/12/2013

2013-12-13T05:06:42

Fatin tim un'e dëgjoja,
Cdo mëngjes në horoskop,
Dhe qiellin lart më kot vështroja,
Asnje yll s'gjeja dot.
Shenja ime ishte lart,
E zhdukur
E kërkoja nëpër natë,
Kish humbur
anjë gjë nuk kisha
Vec ëndrra të brishta vajze.
Shpesh un' them me veten time
o s'ka fat në horoskop,
A mos ësht faj i një ditëlindje
ku ta di ndoshta po
E shkruar ësht' ne yje e di
Ndaj trishtimin tutje un' e hodha
Dhe e lumtur do t'jem
Ndoshta një dit' do t'ndizet,
Vall sekretin e kam
Tek zoti lart në Yje.
Horoskopin dëgjojm,
Horoskopin dëgjojm,
Ora tetë pa pesë fatin tonë kërkojm
Edhe pse tjetra vjen
Ne kaluam aq shpejt
Ne tek ti shpresojm
Ne tek ti shpresojm
po ti e di gjithcka
Pse s'ma thua ne sy
Horoskopi yn 92'
Na ra na na na na...
Horoskopin dëgjojm,
Horoskopin dëgjojm,
Ora tetë pa pesë fatin tonë kërkojm
Edhe pse tjetra vjen
Ne kaluam më shpejt
Ne tek ti shpresojm
Ne tek ti shpresojm po ti e di gjithcka pse sma thua ne sy horoskopin horoskopi yn 92 pyti sot cdo njeri neser vall si do te jet nuk eshte me sekret.


Lyrics submited by Rina Ahmetaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019