A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Orgesa Zajmi & Ronela Hajati - Requiem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

See Also

Ronela Hajati

Participating in

Kënga Magjike 2006


kupen e kujtimit tend ku ta fsheh bej ta flak e bej ta thyej me rrenqeth kupa kujtimit tend valoi nje dashuri eeeee me ka ngrir si nje servis mbushur me pije qmendurie

me ka ngrir ne doren time ky kujtim i fildisht ti je zjarr,zjarri digjet si ne ethe kaltersish nuk e di kujtimin tend kujtimin tend sonte qielli lakuriq henen e pagoi

ref:le te therras me sy te perlotur per mbi kupen e mallkuar ftyra ime ne refleks teresisht e vizatuar kupa e kujtimit nuk do te mbushet me me ty le te therras me sy te perlotur per mbi kupen e mallkuar ftyra ime ne refleks teresisht e vizatuar

me ben te flakem bej te thyej kete kujtim qe dot nuk e pi ...........................gjersa shkuma ne tok te jet tretur aaavulluar

me ka ngrir ne doren time ky kujtim i fildisht ti je zjarr,zjarri digjet si ne ethe kaltersish nuk e di kujtimin tend kujtimin tend sonte qielli lakuriq henen e pagoi

ref:le te therras me sy te perlotur per mbi kupen e mallkuar ftyra ime ne refleks teresisht e vizatuar kupa e kujtimit nuk do te mbushet me me ty le te therras me sy te perlotur per mbi kupen e mallkuar ftyra ime ne refleks teresisht e vizatuar

me bej te flakem bej te thyej kete kujtim qe dot nuk e pi ...........................gjersa shkuma ne tok te jet tretur aaavulluar

me ben te flakem bej te thyej kete kujtim qe dot nuk e pi ...........................gjersa shkuma ne tok do te jet tretur aaavulluuaaaar

nananana nanannaannna


Lyrics submited by Andra
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019