Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sot jam neser s’jam
Ndaj zdua koh te rroj
Nje jete kerkoj aventura plot

sKam faj nuk kam faj mekatet do ti laj
vjen nje dite qe do ndaloj
sot ti mos me ndalo
vetem sot
dua te jetoj
sot nuk me ndal ti dot
vetem sot mos u lodh ti kooo…t

I pari sdo te jem por as I fundit sjam
Te tjere ka plot mekatojne si un

sKam faj nuk kam faj mekatet do ti laj
vjen nje dite qe do ndaloj

sot ti mos me ndalo
vetem sot
dua te jetoj
sot nuk me ndal ti dot
vetem sot mos u lodh ti kooo…t

skam koh te pres un ndaj hik largohu
ti kete jete mos ma mohoo ooo
e dua sot un
ndaj lerma rrugen
sdo jet me qet un dua
ta jetoj
sot ti mos me ndalo
vetem sot
dua te jetoj
sot nuk me ndal ti dot
vetem sot mos u lodh ti kooo…t


Ky tekst u dërgua nga Grisela


Publikimi: 05/05/2008
Festivali: Top Fest 5Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0


Orgesa Zaimi - Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot".
3. Video është e këngës "Sot", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.