Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Stacion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Te ndjen ti fol se te degjoj
te thash jemi njesoj mos keq kupto
nese ste shoh c'do fjal qe thua ndjej
sje vetem ti qe vuan shume se fjala pas dhimbjes nuk flet
ti me kupto nese s'te shoh un dhimbjen e ndjej edhe vet

Se un dua te qaj dhe as ty s'te lejoj per nje fjal joo
se un dua te mbaj brenda vetes te qaj pa nje fjal pa loot
do ndaloj ne jeten time ti per mua je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk do shkoo

Do ndaloj ne jeten time
ti per mua je stacion
nese do eja me mua
nese ti nuk doo shkoo

S'mund te genjej
por kjo jam un ti s'mund te thuash jo
po thuaj fjal aspak nuk kan ti je nje ose shko
nuk mund te jap nese kerkon
me teper kur esht e pa fund
nuk zbukuroj nuk te mashtroj eshe jeta qe na ve ne loj

Se un dua te qaj
mes ty s'te lejoj per nje fjal joo
se un dua te mbaj brenda vetes te qaj pa nje fjal pa lot

Do ndaloj ne jeten time
ti per mua je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk do shkoo
do ndaloj ne jeten time ti per muaa je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk doo shkooo

Do ndaloj ne jeten time
ti per mua je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk do shkoo
do ndaloj ne jeten time ti per muaa je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk doo shkooo

Do ndaloj ne jeten time
ti per mua je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk do shkoo
do ndaloj ne jeten time ti per muaa je stacion
nese do eja me mua nese ti nuk doo shkooo..


Ky tekst u dërgua nga Doris MaraOrgesa Zaimi
Publikimi: 13/03/2009
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gjergj Jorgaqi


Orgesa Zaimi - Stacion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stacion".
3. Video është e këngës "Stacion", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0