A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Orgesa Zaimi - Pasqyrat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 10

Participating in

Kënga Magjike 2009


Naten e lash pas
s'ka me eresire
hijet dhe dyshimet
treten ne pasqyre
ja fytyra ime
diell ne mengjes
buzet hap te pershendes
nata vjne me hidheron
me frikson se s'jam per ty
dita vjen me frymezon
naten sfidon tek ti

Ref. 2X
Nuk di ta ndaj
pasionin nga loja
nuk di ta ndal
endrren qe doja

Nata vjen prape
s'ka me siguri
por un enderrimet
projektoj tek ti
aty gjej vetveten
boten qe une desha
ne mes tyre jam pricesha
nata vjen me hidheron
me frikson
se s'jam per ty
dita vjen me frymezon
naten sfidon tek ti

Ref. 2X
Nuk di ta ndaj
pasionin nga loja
nuk di ta ndal
endrren qe doja

Nuk di ta ndaj...

Para pasqyres
kerkoj segretin
si te tundoj
te roberoj.
Midis rivalesh
te gjithe me thone
ti je princesha
ti je princesha...

Ref. 2X
Nuk di ta ndaj
pasionin nga loja
nuk di ta ndal
endrren qe doja


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019