A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Orgesa Zaimi - Leviz Me Mua  (Feat. Kamela Islamaj)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2010

2010-03-26T00:45:38

Featuring

Kamela Islamaj

Participating in

Top Fest 7


sa mendime,perseriten
dhe me duket se
nuk ka me asgje te re

zemra ime erdhi
koha qe te shohim tej
sa me larg nga ky vend

leviz me mua,se kte qe dua
mos hezito,dua qe
fort te vrapoj

merr dhe pak nuk
do te pendohesh oh joo
ja tek jam,nuk ke pse
te lodhesh,te lodhesh...

ti e di bota rotullohet
degjooo...

merr dhe pak se me
pas te ftohet...harrohesh tii...

sa mendime,perseriten
dhe me duket se
nuk ka me asgje te re

pse sme thua fjalt
e tua,e di une e di
afroooo...

merr dhe pak nuk
do te pendohesh oh joo
ja tek jam,nuk ke pse
te lodhesh,te lodhesh...

ti e di bota rrotullohet
degjooo...

merr dhe pak sa me
pas te ftohet...harrohesh tii...

merr dhe paak nuk
do't pendohesh...

merr dhe paak...nuk do t'
pendoheeesh,nuk do t'
pendoheesh...nuk do t' pendohesh oh joo..ja tek jam nuk ke pse te lodhesh,te lodhesh...ti e di bota rotullohet...degjo merr dhe pak se me pas te ftohet...harrohesh tii...


Lyrics submited by  ardita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019