Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Dashuria Pa Nje Fytyre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5

Besoja dikur dhe vazhdoj besoj
se dashuria pamje ska
nje foto s mund ti gjej nese e do
nese ka dikush le te me tregoje
ndoshta mesoj se c ngjyre do ti kete syte

Dhe pse nuk besoj
vazhdoj e kerkoj
ndoshta nje jete do te lodhem kot
ndoshta dhe e gjej ku fshihen syte
dashuria vjen dashuria shkon
por nje fytyre te saj nuk e gjej dot...

Jam me ty, kam per ty
dashurine e kam provuar
por nje fytyre dhe pamje
kjo dashuri nuk ma tregon

Flas me ty qaj per ty
dhe te prek sa here qe dua
ndoshta jam une qe smundem
ndoshta je ti qe me lendon

Ndonese te kam prane
di dhe sa me do
te pergjerohem me kupto

Ndoshta dua kohe te dashuroj
e kam te veshtire
ne syte e mi lexo
cfare s mundem une qe te lexoj....Publikimi: 23/06/2011


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0


Orgesa Zaimi - Dashuria Pa Nje Fytyre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Pa Nje Fytyre".
3. Video është e këngës "Dashuria Pa Nje Fytyre", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.