Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Sa Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mos u mundo te kesh ate qe s'je
Nje cigare fikim e leme atje
Ne tel ajo bosh qe dikur ishim ne
Dita me kujton fjalet qe m'i thote

Nje mik qe vetem naten e takoj

Ref...
Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem
Me keq askush jo nuk me ndihmon
Sa keq nje marifet jo nuk ta ndryshon jeten
Me keq si une dot njeri s'te do

Egos nuk i flet ajo bertet
Dhe kur vjen momenti ajo te vret
Si fajtor qe zemren time ajo e merr
Nata me kujton vetem nje arome

Nje shpirt qe dot me jo nuk e ndihmoj

Ref...x2
Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem
Me keq askush jo nuk me ndihmon
Sa keq nje marifet jo nuk ta ndryshon jeten
Me keq si une dot njeri s'te do

Dita me kujton fjalet qe m'i thote

Ref...x2
Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem
Me keq askush jo nuk me ndihmon
Sa keq nje marifet jo nuk ta ndryshon jeten
Me keq si une dot njeri s'te do

Sa keq per nje sekret duhet te qendroje vetem


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Orgesa Zaimi - Sa Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Keq".
3. Video është e këngës "Sa Keq", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0