Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Orgesa Zaimi - Too Bad  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Brand New Day"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Too Bad" kënduar nga Orgesa Zaimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nickelback. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Father´s hands were lined with dirt
From long days in the field
And mother´s hands are serving meals
In a cafe on Main Street
With mouths to feed
Just trying to keep clothing on our backs
And all I hear about is
How it´s so bad, it´s so bad.

It´s too bad, It´s stupid
Too late, so wrong, so long
It´s too bad that we had no time to rewind
Let´s walk, let´s talk
Let´s talk.

You left without saying goodbye
Although I´m sure you tried
You call the house from time to time
To make sure we´re alive
But you weren´t there
Right when I needed you the most
And now I dream about it
How it´s so bad, it´s so bad.

It´s too bad, It´s stupid
Too late, so wrong, so long
It´s too bad that we had no time to rewind
Let´s walk, let´s talk
Let´s talk.

Father's hands are lined with guilt
For tearing us apart
Guess it turned out in the end
Just look at where we are
Made it out, still got clothing on our backs
And now I scream about it
How it´s so bad, it´s so bad.

It´s too bad, it´s too bad
Too late, so wrong, so long
It´s too bad that we had no time to rewind
Let´s walk, let´s talk
Let´s talk.

No time, last one, let´s go.Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet