Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Orgesa Zaimi - Can't Get Over You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Can't Get Over You".
3. Video është e këngës "Can't Get Over You", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orgesa Zaimi - Can't Get Over You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Brand New Day"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Can't Get Over You" kënduar nga Orgesa Zaimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lionel Richie. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I guess I need to say I'm sorry,
I didn't mean to make a fool of myself,
Over you.
I only wanted just to love you,
But now that we're through,
I can't get over you.
I didn't mean to write a love song,
I didn't mean to share these feelings,
I have, in my heart.
I told myself I could forget you,
Now that I know that's not true,
I can't get over you.
As I walk down the halls,
I see your pictures hanging on the walls,
Those memories;
For all the things we've been through,
My heart can still feel me and you,
Sweet memories;
After the pain,
Of losing you;
After the heartache,
I know it's true.
'Cause when I saw you,
I still can say,
I am never gonna love anybody else,
The way I love you,
Today.
I guess I need to say I'm sorry,
I didn't mean to make a fool of myself,
Over you.
I only wanted just to love you,
But now that we through,
I can't get over you,
I can't get over you.
I can't get,
Over you.
No, no more heart is breaking, baby.
I can't get, I can't get
Over you;
Can't get you out of my mind.
I try so hard to love you,
I can't get over you.
Now you gonna be gone,
From me
I can't get, I can't get, I can't get over you;
You've got my heart in your hand,
I can't get over you,
You and me, baby,
Had a thing going on.Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet