A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Orgesa & Kamela - Lëviz Me Mua


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2016

2016-06-01T14:12:45

See Also

Kamela Islamaj

Music, Lyrics & Arrangement:

Indrit Mesiti


Ashtu siç pati paralajmëruar këngëtarja Orgesa Zaimi ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Lëviz me mua” në bashkëpunim me këngëtaren Kamela Islamaj. Kënga i kushtohet fëmijëve me sindromën Down dhe gjithashtu vjen si mesazh për më tepër sensibilizim për kauzën e tyre.

“Video më e re puna për të cilën nisi 2 vjet më parë. Kënga "Lëviz Me Mua" u prezantua për herë të parë në Top Fest 2010 dhe u këndua në 2012 në koncertin e parë të fondacionit të sapo krijuar Doën Syndrome Albania. Faleminderit Emanuela Pepkola Zaimi për besimin dhe faleminderit DSA stafi, fëmijëve te mrekullueshëm, prindërve dhe familiarëve të tyre. Shijojeni videon dhe nëse mundeni përkrahni të gjithë ata qe kanë nevojë, falni dashuri pa kushte dhe gëzojuni jetës... Love OZ,”-shkruan Orgesa në Facebook.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019