Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  24

Si pishtar une po rezistoj
kur do fikem nuk ta premtoj...

E kam pritur se nje dite une do isha vetem
Psikolog i vetes tende ishe ne leter
Dhe le nje nate shume te merzitur
Ti tek une
Me le shume fjale qe duhen grisur
Perseri...

Back up Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool
Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool

La la la la la

Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Asgje nuk thuhet per shume zhgejime
Asgje nuk thuhet sot Asgje nuk thuhet sot
Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Si pishtar une po rezistoj
Kur do fikem nuk ta premtoj

E kam ditur se nje dite do te ngel pa emer
Kur me pyeten u pergjigja kam vec nje zemer
Institucione te braktisur me priten sot
Me lane te hyja m hapen deren perseri...

Asgje nuk thuhet sot per jeten tende
Asgje nuk thuhet sot per jeten time
Asgje nuk thuhet per shume zhgejime
Asgje nuk thuhet sot Asgje nuk thuhet sot
Asgje nuk thuhet
Asgje nuk thuhet

Zhytur sot ne realitetin e zi
Ne realitet free
Zhytur sot ne realitetin e zi
Ne realitet free

Merre seriozisht pozitivisht
Ti sot mesazhin tim
Mbeti alternative evazive undergroundi im
Asgje nuk thuhet sot per jeten time

Back up Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool
Back Up
Lose my cool
i'm not gonna lose my cool


Ky tekst u dërgua nga AlmaOrgesa Zaimi
Publikimi: 01/12/2018
Festivali: Festivali I 57-Të Në Rtsh
Muzika: Genti Lako
Teksti: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Orgesa Zaimi - Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hije".
3. Video është e këngës "Hije", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0