Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgesa Zaimi - Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Për ty digjem
Për ty fikem
Për ty tretem
Sepse të du
Je muzika
E ditëve të mia
Ti në sytë e mi je dashuria

Je je je gjysma ime je
Ke ke dashninë time ke
A e di
Se për ty jap jetën
Po them të vërtetën
Se ti je i vetmi për mu

Sa herë unë ty të kam kërku
Sa herë ti me mua je afru
Veten gjeta në sytë e tu

Jetën time ti e ke ndryshu
Jetën time ty ta kam dhuru
Se ti je dashni për mu

N'Zemrën tem n'zemrën tem
N'Zemrën time ki me ken again
Çdo moment çdo moment
Me ty në çdo moment
Orgesa Zaimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2023
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Orgesa Zaimi
Orkestrimi: Kledi Bahiti
Video Produksioni: MAX Production
Image Director: Joni Peci
Make Up: Henri Gjata
Hair Style: SezerOrgesa Zaimi - Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je".
3. Video është e këngës "Je", por nuk këndohet nga Orgesa Zaimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgesa Zaimi:


Komente 0