Orgest Langa
Orgest Langa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Orgest Langa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Shtator 2021, Orgest Langa publikon videoklipin "Hajde Sonte", në bashkëpunim me Armën. Muzika e këngës u punua nga De Vox, ndërsa teksti u shkrua nga Orgest Langa. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Më datë 7 Janar 2022, Orgest Langa publikon videoklipin "Dashuria Ime". Muzika e këngës u punua nga Gent Myftaraj, ndërsa teksti u shkrua nga Gent Myftaraj & Genti Deda....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0