Orginallat

Orginallat, 2 Fjalë Për Videoklipin E Ri “Albanian Mafia”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-08-2012]
Rep grupi që ka shkëlqyer gjatë kësaj vere, TBA me protagonistë Klepton, Presionin dhe Jetonin, janë rikthyer me këngën "Albanian Mafia", të cilës i kanë bashkangjitur edhe një videoklip.
Kënga e cila flet për jetën e gangsterëve shqiptarë në Amerikë, karakterizohet nga një tekst mjaft interesant dhe videoklip mjaft kualitativ.

Videoklipi është punuar nga produksioni EMF-Creative dhe ky projekt deri tani mund të konsiderohet më i miri i realizuar ndonjëherë nga ky produksion.
 (Telegrafi)

Orginallat, 2 Fjalë Për Videoklipin E Ri “Albanian Mafia”

  Orginallat - Albanian Mafia [Teksti dhe Klipi]

Komente 0