Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orginallat

Orginallat
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  97
Këndon kryesisht: hip-hop

Orginallat është grup artistësh i njohur. Në grupin Originallat bejnë pjesë: Presioni, Jeton, Klepto, Cyanide, N.a.G dhe B52. Ky grup u formua në vitin 2009 ku edhe nxorën albumin e tyre të parë të quajtur "Originallat". Ata gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz.

Më datë 3 Shkurt 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Hold'em", në bashkëpunim me T.B.A..

Më datë 22 Gusht 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Albanian Mafia". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  immyTBA    Gazmend  

Komente

1Lajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Orginallat »

Komente 1