Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orginallat - 2krisma N'paris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

...................
Po dojn me bo pis po ti sje kurkush hiq
Emnin ska nevoj me tha thon ti je BICH
Yon nou aviris kur tju hi me prestigj
SI AVNI RRUSTEMI 2 KRISMA N'PARIZ
Un nuk pi kanabis aj ta bon artist
Nuk ju hi kallash trupat llastik
Tu sill naper bot po ska sen gratis
Kat silles e ki ka 1 bal n'kariqt
Ju sjeni normal na jem apnormal
Prej ketu der n' Makerrmal ta bina ORIGJINAL
Qishtu jena natyral plumin nalt mos e nal
Se ta futi bohi kal mos mu shit jasht ligal
Ha kili man ju sila man lej kto fore sili man
Sa ma shpejt ma kadal ne ta nalim me kanal
Shum po kshyr ti MTV KOPJIM total nal nal
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend   ameta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Orginallat
Publikimi: 03/07/2011


Orginallat - 2krisma N'paris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2krisma N'paris".
3. Video është e këngës "2krisma N'paris", por nuk këndohet nga Orginallat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orginallat:


Komente 0